Stokta
TEXAS
TPS79501DCQR - IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
₺104.89
Vergisiz Fiyat: ₺87.41
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223-6 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.7 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 1.2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
TPS79501DCQR - IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
₺104.89
