Stokta
TEXAS
TPS74801DRCT - IC-7480 REG LIN POS ADJ 1.5A 10VSON
₺49.70
Vergisiz Fiyat: ₺41.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON10 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 0.8 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 1.5A Low-Dropout Linear Regulator with Programmable Soft-Start |
TPS74801DRCT - IC-7480 REG LIN POS ADJ 1.5A 10VSON
₺49.70
