Stokta
TEXAS
TPS73633DBVR - IC-73633 REG LDO 3.3V 0.4A SOT23-5
₺60.02
Vergisiz Fiyat: ₺50.01
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.7 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 400 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Cap Free 400mA LDO Regulator with Reverse Current Protection |
TPS73633DBVR - IC-73633 REG LDO 3.3V 0.4A SOT23-5
₺60.02
