Stokta
TEXAS
TPS65279VRHHR - IC-REG BCK ADJ/PROG 5A DL 36VQFN
₺101.34
Vergisiz Fiyat: ₺84.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN36 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 18 V |
| Çıkış Voltajı | 0.68 to 1.95 V |
| Çıkış Akımı | 5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 200 kHz to 1.6 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4.5V To 18V input Voltage, 5A/5A Dual Synchronous Step-Down Converter with I2C Controlled Vid And Current Sharing |
TPS65279VRHHR - IC-REG BCK ADJ/PROG 5A DL 36VQFN
₺101.34
