Stokta
TEXAS
TPS65133DPDR - IC REG AMOLED DISPL 2OUT 12WSON
₺62.97
Vergisiz Fiyat: ₺52.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WSON12 |
| Sürücü Tipi | IC-Display Driver |
| Besleme Voltajı | 2.9 to 5 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V, -5 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ±5-V, 250-mA Dual-Output Power Supply |
TPS65133DPDR - IC REG AMOLED DISPL 2OUT 12WSON
₺62.97
