Stokta Yok
TEXAS
TPS63020DSJR - IC REG BUCK-BST ADJ 3.5A 14VSON
₺115.42
Vergisiz Fiyat: ₺96.19
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON14 (4x3) |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up/Step-Down |
| Giriş Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 1.2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 3.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 2.4 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Efficiency Single Inductor Buck-Boost Converter with 4A Switches |
TPS63020DSJR - IC REG BUCK-BST ADJ 3.5A 14VSON
₺115.42
Hızlı Stok Bilgisi Al
