Stokta
TEXAS
TPS61230DRCR - IC-61230 REG BOOST ADJ 4A 10VSON
₺69.86
Vergisiz Fiyat: ₺58.21
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON10 (3x3) |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up |
| Giriş Voltajı | 2.3 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 4 A |
| Anahtarlama Frekansı | 2 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Efficiency Synchronous Step Up Converters with 5A Switches |
TPS61230DRCR - IC-61230 REG BOOST ADJ 4A 10VSON
₺69.86
