Stokta
TEXAS
TPS61097A-33DBVR - IC-61097 REG BOOST 3.3V 200mA SOT23-5
₺51.16
Vergisiz Fiyat: ₺42.63
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up |
| Giriş Voltajı | 0.9 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Anahtarlama Frekansı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low-Input Voltage Synchronous-Boost Converter with Low Quiescent Current |
TPS61097A-33DBVR - IC-61097 REG BOOST 3.3V 200mA SOT23-5
₺51.16
