Stokta Yok
TEXAS
TPS61088RHLR - IC-61088 REG BOOST ADJ 10A 20VQFN
₺100.91
Vergisiz Fiyat: ₺84.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN20 (3.5x4.5) |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up |
| Giriş Voltajı | 2.7 to 12 V |
| Çıkış Voltajı | 4.5 to 12.6 V |
| Çıkış Akımı | 10 A |
| Anahtarlama Frekansı | 200 kHz to 2.2 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 10-A Fully-Integrated Synchronous Boost Converter |
TPS61088RHLR - IC-61088 REG BOOST ADJ 10A 20VQFN
₺100.91
Hızlı Stok Bilgisi Al
