Stokta
TEXAS
TPS61022RWUR - SWITCHING VOLTAGE REGULATORS TEXAS
₺76.13
Vergisiz Fiyat: ₺63.44
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN7 HR |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up |
| Giriş Voltajı | 0.5 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 2.2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Anahtarlama Frekansı | 600 kHz, 1 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 8-A Boost Converter with 0.5V Ultra-Low Input Voltage |
TPS61022RWUR - SWITCHING VOLTAGE REGULATORS TEXAS
₺76.13
