Stokta
TEXAS
TPS60401DBVT - IC-60401 V.REG SWITCHING SOT-23-5
₺30.37
Vergisiz Fiyat: ₺25.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Ratiometric |
| Giriş Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | -1.6 to -5.25 V |
| Çıkış Akımı | 60 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 20 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Unregulated 60mA Charge Pump Voltage Inverter |
TPS60401DBVT - IC-60401 V.REG SWITCHING SOT-23-5
₺30.37
