Stokta
TEXAS
TPS55340PWPR - IC-55340 REG BOOST ADJ 5.25A 14HTSSOP
₺140.09
Vergisiz Fiyat: ₺116.74
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP14 |
| Giriş Voltajı | 2.9 to 32 V |
| Çıkış Voltajı | 2.9 to 38 V |
| Çıkış Akımı | 5.25 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
TPS55340PWPR - IC-55340 REG BOOST ADJ 5.25A 14HTSSOP
₺140.09
