Stokta
TEXAS
TPS54302DDCR - IC-54302 REG BUCK ADJ 3A SOT-23-6
₺45.62
Vergisiz Fiyat: ₺38.01
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 28 V |
| Çıkış Voltajı | 0.596 to 28 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 400 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4.5V to 28V Input, 3A Output, EMI Friendly Synchronous Step-Down Converter |
TPS54302DDCR - IC-54302 REG BUCK ADJ 3A SOT-23-6
₺45.62
