Stokta
TEXAS
TPS54260DGQR - IC-54260 REG BUCK ADJ 2.5A 10MSOP
₺174.76
Vergisiz Fiyat: ₺145.63
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP10 EP |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.5 to 60 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 60 V |
| Çıkış Akımı | 2.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz to 2.5 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 3.5V to 60V Input, 2.5A, Step-Down Converter with Eco-Mode |
TPS54260DGQR - IC-54260 REG BUCK ADJ 2.5A 10MSOP
₺174.76
