Stokta
TEXAS
TPS54228DDAR - IC-54228 REG BUCK ADJ 0.76V 2A 700KHZ SMT 8SOPWR
₺38.22
Vergisiz Fiyat: ₺31.85
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 Power Pad |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 18 V |
| Çıkış Voltajı | 0.76 to 7 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 700 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4.5V to 18V Input, 2A Synchronous Step-Down Converter with Eco-Mode |
TPS54228DDAR - IC-54228 REG BUCK ADJ 0.76V 2A 700KHZ SMT 8SOPWR
₺38.22
