Stokta
TEXAS
TPS53515RVER - IC-53515 REG BUCK ADJ 12A 28VQFN
₺170.21
Vergisiz Fiyat: ₺141.84
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN-CLIP 28 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 1.5 to 18 V |
| Çıkış Voltajı | 0.6 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 12 A |
| Anahtarlama Frekansı | 200 kHz to 1 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1.5V to 18V (4.5V to 25V Bias) Input, 12A Single Synchronous Step-Down Swift Converter |
TPS53515RVER - IC-53515 REG BUCK ADJ 12A 28VQFN
₺170.21
