Stokta
TEXAS
TPS40210DGQR - IC-4021 REG CTRLR MULT TOP 10MSOP
₺91.74
Vergisiz Fiyat: ₺76.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HVSSOP10 PowerPad |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 52 V |
| Maksimum Frekans | 35 kHz to 1 MHz |
| Çalışma Döngüsü | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4.5-V to 52-V Input Current Mode Boost Controller |
TPS40210DGQR - IC-4021 REG CTRLR MULT TOP 10MSOP
₺91.74
