Stokta
TEXAS
TPS27081ADDCR - IC-27081 LOAD SW HIGH SIDE SOT-23-THN
₺25.24
Vergisiz Fiyat: ₺21.03
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT6 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 3 A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 1.2 to 8 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | PFET High Side Load Switch With Level Shift and Adjustable Slew Rate Control |
TPS27081ADDCR - IC-27081 LOAD SW HIGH SIDE SOT-23-THN
₺25.24
