Stokta
TEXAS
TPS26625DRCR - IC-26625 ELECTRONIC FUSE 5% 10VSON
₺77.84
Vergisiz Fiyat: ₺64.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Akım Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON10 |
| Çalışma Voltajı | 4.5 to 60 V |
| Çıkış Akımı | 880 mA |
| İletim Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 60-V, 800-mA Industrial eFuse With Integrated Input and Output Reverse Polarity Protection |
TPS26625DRCR - IC-26625 ELECTRONIC FUSE 5% 10VSON
₺77.84
