Stokta
TEXAS
TPS25750DRJKR - HIGH SPEED PD CONTROLLER WQFN
₺142.63
Vergisiz Fiyat: ₺118.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Güç Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WQFN38 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V, 4.9 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 315 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | USB Type-C and USB PD Controller with Integrated Power Switches Optimized for Power Applications |
TPS25750DRJKR - HIGH SPEED PD CONTROLLER WQFN
₺142.63
