Stokta Yok
3PEAK
TPP303080-T6TR - IC-303080 REG BUCK 30V 3A TSOT23-6
₺11.82
Vergisiz Fiyat: ₺9.85
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | 3PEAK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 30 V |
| Çıkış Voltajı | 0.6 to 30 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 400 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 30-V Input, 3-A Synchronous Step-Down Voltage Regulator |
TPP303080-T6TR - IC-303080 REG BUCK 30V 3A TSOT23-6
₺11.82
Hızlı Stok Bilgisi Al
