Stokta
3PEAK
TPL508033-ST4R - IC-508033 REG LINEAR 3.3V 800MA SOT223-3
₺8.57
Vergisiz Fiyat: ₺7.14
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | 3PEAK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.7 to 16 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 16 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 800 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-Dropout Linear Regulator |
TPL508033-ST4R - IC-508033 REG LINEAR 3.3V 800MA SOT223-3
₺8.57
