Stokta
3PEAK
TPB4056A20-ES1R - IC-4056 BATT CHG LI-ION 1 CELL 8-ESOP
₺11.86
Vergisiz Fiyat: ₺9.89
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Batarya Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | 3PEAK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | ESOP8 |
| Besleme Voltajı | 4.55 to 6.1 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Fonksiyon | Battery Charger |
| Pil Tipi | Li-Ion, Li-Polymer |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1-A Single Cell Battery Linear Charger with High-Input Voltage |
TPB4056A20-ES1R - IC-4056 BATT CHG LI-ION 1 CELL 8-ESOP
₺11.86
