Stokta
POWER INTEGRATIONS
TOP224YN - IC-224 OFFLINE SWIT PWM OCP HV TO220
₺139.06
Vergisiz Fiyat: ₺115.88
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220-3 |
| Güç | 75 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Three-Terminal Off-Line PWM Switch |
TOP224YN - IC-224 OFFLINE SWIT PWM OCP HV TO220
₺139.06
