Stokta
POWER INTEGRATIONS
TNY264PN - IC-264 AC/DC CONV. 6W 85-265VAC DIP8
₺64.66
Vergisiz Fiyat: ₺53.88
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8B |
| Güç | 9 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 124 to 140 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Low Power Off Line Switcher |
TNY264PN - IC-264 AC/DC CONV. 6W 85-265VAC DIP8
₺64.66
