Stokta
TEXAS
TLV73333PDBVR - IC-73333 REGULATOR LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
₺6.56
Vergisiz Fiyat: ₺5.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.4 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 300 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Capacitor-Free, 300mA Low-Dropout Regulator |
TLV73333PDBVR - IC-73333 REGULATOR LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
₺6.56
