Stokta
TEXAS
TLV70450DBVR - IC-70450 REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
₺10.82
Vergisiz Fiyat: ₺9.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.5 to 24 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Over Current, Reverse Polarity |
TLV70450DBVR - IC-70450 REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
₺10.82
