Stokta
TEXAS
TLV61046ADBVT - IC REG BOOST ADJ SOT23-6
₺48.74
Vergisiz Fiyat: ₺40.62
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up |
| Giriş Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 to 28 V |
| Çıkış Akımı | 980 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 1.05 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 28-V Output Voltage Boost Converter with Power Diode and Isolation Switch |
TLV61046ADBVT - IC REG BOOST ADJ SOT23-6
₺48.74
