Stokta
INFINEON
TLE6217G - IC-6217G SMART QUAD LOW-SIDE SWITCH SMD INFINEON
₺513.16
Vergisiz Fiyat: ₺427.63
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PG-DSO-20-37 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 3 A, 5 A |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Çıkış Tipi | Low Side |
| Giriş Voltajı | 4.8 to 32 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Smart Quad Channel Low-Side Switch |
TLE6217G - IC-6217G SMART QUAD LOW-SIDE SWITCH SMD INFINEON
₺513.16
