Stokta
TEXAS
TLC6C5816QPWPRQ1 - IC-6C5816 LED Driver IC 16 Output Linear Shift Reg
₺44.27
Vergisiz Fiyat: ₺36.90
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP28 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 45 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Power Logic 16-Bit Shift Register LED Driver With Diagnostics |
TLC6C5816QPWPRQ1 - IC-6C5816 LED Driver IC 16 Output Linear Shift Reg
₺44.27
