Stokta
TEXAS
TLC5940NT - IC-5940 LED DRIVER OUTPUT LİNEAR SHIFT REGISTER 12
₺216.50
Vergisiz Fiyat: ₺180.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PDIP28 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 17 V |
| Çıkış Akımı | 120 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 16-Channel LED Driver With DOT Correction and Grayscale PWM Control |
TLC5940NT - IC-5940 LED DRIVER OUTPUT LİNEAR SHIFT REGISTER 12
₺216.50
