Stokta
TEXAS
TLC5928PWPR - IC-5928 LED DRVR LINEAR 35MA 24HTSSOP
₺66.40
Vergisiz Fiyat: ₺55.33
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP24 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 17 V |
| Çıkış Akımı | 35 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 16-Channel, Constant-Current LED Driver with LED Open Detection |
TLC5928PWPR - IC-5928 LED DRVR LINEAR 35MA 24HTSSOP
₺66.40
