Stokta
TEXAS
TL497ACDR - IC-497 REG BUCK BOOST INV ADJ SOIC14
₺75.76
Vergisiz Fiyat: ₺63.13
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up, Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 12 V |
| Çıkış Voltajı | 30 V, -25 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Anahtarlama Frekansı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Peak Step Up, Step Down, Inverting, Switching Voltage Regulator |
TL497ACDR - IC-497 REG BUCK BOOST INV ADJ SOIC14
₺75.76
