Stokta
TEXAS
TL431AIDBZR - IC-431 REFERENCE Z-DIODE +2,5..36V SOT23-3
₺7.91
Vergisiz Fiyat: ₺6.59
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Voltaj Referans Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Referans Tipi | Shunt |
| Giriş Voltajı | N/A |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çıkış Voltajı | 2.495 to 36 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Katot Akımı | 700 uA |
| Tolerans | ±1 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Precision Programmable Reference |
TL431AIDBZR - IC-431 REFERENCE Z-DIODE +2,5..36V SOT23-3
₺7.91
