Stokta
HTC
TJ7533AGF - IC-7533 DROPOUT REGUL 100MA CMOS LOW SOT89-3L
₺8.94
Vergisiz Fiyat: ₺7.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | HTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.7 to 30 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | LDO CMOS-30V Regulator |
TJ7533AGF - IC-7533 DROPOUT REGUL 100MA CMOS LOW SOT89-3L
₺8.94
