Stokta
MICROCHIP
TC7662BCOA713 - IC-7662 CHARGE PUMP DC-TO-DC VOLT.CONVER SOIC8 MIC
₺114.73
Vergisiz Fiyat: ₺95.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Anahtarlama Fonksiyonu | N/A |
| Giriş Voltajı | 1.5 to 15 V |
| Çıkış Voltajı | -1.5 to -15 V |
| Çıkış Akımı | 20 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 10 to 35 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | Charge Pump DC-DC Voltage Converters |
TC7662BCOA713 - IC-7662 CHARGE PUMP DC-TO-DC VOLT.CONVER SOIC8 MIC
₺114.73
