Stokta
MICROCHIP
TC7660SEOA713 - IC-7660 REG SWITCHD CAP ADJ 8SOIC MICROCHIP
₺57.32
Vergisiz Fiyat: ₺47.77
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Ratiometric |
| Giriş Voltajı | 1.5 to 12 V |
| Çıkış Voltajı | -1.5 to -12 V |
| Çıkış Akımı | 20 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 10 to 45 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Super Charge Pump DC-to-DC Voltage Converter |
TC7660SEOA713 - IC-7660 REG SWITCHD CAP ADJ 8SOIC MICROCHIP
₺57.32
