Stokta
MICROCHIP
TC427COA - IC-427 MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8SOIC
₺147.93
Vergisiz Fiyat: ₺123.28
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 18 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 30 ns, 30 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 1.5A Dual High-Speed Power Mosfet Drivers |
TC427COA - IC-427 MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8SOIC
₺147.93
