Stokta
TOSHIBA
TAR5S50TE85LF - IC-5S50TE85LF REG LINEAR 5V 200MA SMV
₺19.86
Vergisiz Fiyat: ₺16.55
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMV |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 15 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Point Regulators (Low-Dropout Regulator) |
TAR5S50TE85LF - IC-5S50TE85LF REG LINEAR 5V 200MA SMV
₺19.86
