Stokta
TEXAS
LM2574N-ADJ/NOPB - IC-2574 V.REG. 0.5A ADJ STEP DOWN DIP8
₺126.08
Vergisiz Fiyat: ₺105.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 1.23 to 37 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 52 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Step Down Voltage Regulator |
LM2574N-ADJ/NOPB - IC-2574 V.REG. 0.5A ADJ STEP DOWN DIP8
₺126.08
