Stokta
TEXAS
LM22675MRX-5.0/NOPB - IC-22675 REG BUCK 1A 5V 8SOPOWERPAD
₺182.36
Vergisiz Fiyat: ₺151.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 Power Pad |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 42 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
LM22675MRX-5.0/NOPB - IC-22675 REG BUCK 1A 5V 8SOPOWERPAD
₺182.36
