Stokta
STM
LD29150DT33R - IC-29150 REG LDO 3V3 1.5A DPAK
₺18.73
Vergisiz Fiyat: ₺15.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252-3 (DPAK) |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 4.3 to 8.8 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 1.5A Very Low Drop Voltage Regulator |
LD29150DT33R - IC-29150 REG LDO 3V3 1.5A DPAK
₺18.73
