Stokta
STM
LD1117DTC-R - IC REG LINEAR POS ADJ 800MA DPAK
₺12.47
Vergisiz Fiyat: ₺10.39
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252-3 (DPAK) |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.5 to 13.75 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 15 V |
| Çıkış Voltajı | 1.25 to 15 V |
| Çıkış Akımı | 800 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Adjustable and Fixed Low Drop Positive Voltage Regulator |
LD1117DTC-R - IC REG LINEAR POS ADJ 800MA DPAK
₺12.47
