Stokta
STM
LD1086D2M33TR - IC-1086 V.REG.LDO 3.3V 1.5A TO-263 (D2PAK)
₺54.58
Vergisiz Fiyat: ₺45.48
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | D2PAK/A-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 4.9 to 30 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 1.5A Adjustable and Fixed Low Drop Positive Voltage Regulator |
LD1086D2M33TR - IC-1086 V.REG.LDO 3.3V 1.5A TO-263 (D2PAK)
₺54.58
