Stokta
STM
L78L33ACD13TR - IC-78L33 VOLTAGE REGULATOR 3.3V 100mA SO8 ST
₺4.30
Vergisiz Fiyat: ₺3.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 5.3 to 20 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 3-Terminal Positive Voltage Regulator |
L78L33ACD13TR - IC-78L33 VOLTAGE REGULATOR 3.3V 100mA SO8 ST
₺4.30
