Stokta
STM
L78L12ABUTR - IC-78L12 V.REG.12V SOT89 SMD ST
₺10.40
Vergisiz Fiyat: ₺8.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO243AA |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 14.5 to 27 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 12 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Positive Voltage Regulators |
L78L12ABUTR - IC-78L12 V.REG.12V SOT89 SMD ST
₺10.40
