Stokta
IXYS CLARE
IXDD614CI - IC-614 MOSFET DRIVER 14A LOW-SIDE TO-220-5
₺319.45
Vergisiz Fiyat: ₺266.21
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220-5 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 35 V |
| Çıkış Akımı | 14 A, 14 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 25 ns, 18 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 14-Ampere Low-Side Ultrafast Mosfet Drivers |
IXDD614CI - IC-614 MOSFET DRIVER 14A LOW-SIDE TO-220-5
₺319.45
