Stokta
IXYS
IXCP10M45S - IC-10M45S CURRENT REGULATOR 450V 100mA TO220AB THT
₺226.48
Vergisiz Fiyat: ₺188.74
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Akım Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Çalışma Voltajı | 450 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| İletim Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Switchable Current Regulators |
IXCP10M45S - IC-10M45S CURRENT REGULATOR 450V 100mA TO220AB THT
₺226.48
