Stokta
IXYS CLARE
IX4426N - IC-4426 MOSFET DRIVER 1.5A 8SOIC
₺54.36
Vergisiz Fiyat: ₺45.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 30 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 10 ns, 8 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 1.5-Ampere Dual Low-Side Ultrafast Mosfet Drivers |
IX4426N - IC-4426 MOSFET DRIVER 1.5A 8SOIC
₺54.36
