Stokta
IR
IR2184STRPBF - IC-2184 DVR HALF BRIDGE 8-SOIC IR
₺51.39
Vergisiz Fiyat: ₺42.83
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 10 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 1.9 A, 2.3 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting IGBT, N-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 40 ns, 20 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | High Bridge Driver |
IR2184STRPBF - IC-2184 DVR HALF BRIDGE 8-SOIC IR
₺51.39
